İletişim

 

  • Stallergenes Ilaç Promosyon Limited
  • Dilek Sabancı Cad. No:10 D:2 
  • Küçükbakkalköy 
  • 34750 - Atasehir/Istanbul 

 

  • Tel.:+90 216 470 00 91
  • Fax: +90 216 470 00 91

Türkiye

ORALAIR® ERİŞKİN VE ÇOCUKLARDA ÇİM POLENİ ALERJİK RİNİT TEDAVİSİ İÇİN TÜRKİYE’DE PAZARLAMA RUHSATI ALIYOR

 

İstanbul (Türkiye), 20 Şubat 2014 –Stallergenes İlaç Promosyon Ltd. Şti. bugün 5 çim poleninden elde edilmiş dil altı immünoterapi tableti Oralair®’ın Türkiye’de erişkin ve çocuklara endikasyonlarına yönelik satışına onay verildiği duyurdu. Yirmi bir Avrupa ülkesinin yanı sıra, Kanada, Avustralya ve Rusya’da pazarlanan Oralair® hâlihazırda Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından inceleniyor. En yaygın 5 çim türü olan İngiliz çimi (Lolium perenne), Çayır salkım otu (Poa pratensis), çayır kelp kuyruğu (Phleum pratense), Domuz ayrık otu (Dactylis glomerata) ve tatlı ilkbahar otundan (Anthoxanthum odoratum) elde edilen Oralair®, hastaların epidemiyolojik maruziyetine yanıt vermek amacıyla geliştirilmiştir.

 

Stallergenes Türkiye

 

Respiratuvar alerji tedavisinde uzman Stallergenes, 50 yıldır, hastaların yaşam kalitelerinde uzun süreli iyileşme sağlamak ve respiratuvar alerjilerin yönetimini iyileştirmek için sağlık profesyonelleri ile birlikte çalışmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. 

Alanında uzman ve lider, biofarmasötik bir Avrupa firması olan Stallergenes’in faaliyetleri araştırma ve geliştirme kadar respiratuvar alerjenlere karşı alerjen immünoterapi tedavilerinin pazarlamasını da kapsamaktadır.Stallegenes’in, ürün geliştirme, ham madde kalitesi ya da ekstrakt ve üretim süreci ile ilgili bilgi birikiminin anahtarı alerjenler hakkındaki derin bilgisinde yatmaktadır.

Her yıl yaklaşık 500 000 hasta Stallergenes’in hastalığın ilerlemesini frenleyen tedavilerinden yararlanmaktadır.Bu gün, Stallergenes sublingual immünoterapide dünya lideridir ve ürünlerini geliştirmek için çalışmalarını kesintisiz sürdürmektedir.

Daha fazla bilgi edinin

 
 

Online satış sitesine erişmek için aşağıdaki linki tıklayınız